Upravit stránku

Novinky

Prodej nepojízdného tahače Scania na náhradní díly - 110.000,-Kč

Prodáme kompletní nepojízdné vozidlo Scania - tahač návěsů, motor 420HP,  retarder,,....

Změny na pobočkách firem Scantech a 4tsb

První velkou změnou bylo stěhování pobočky Hradec Králové. Stěhování proběhlo z důvodů rekonstrukce celé dílenské haly ze strany vlastníka nemovitosti. Hala bude sloužit jiným účelům. Proto firma Scantech hledala nové prostory a k 1.3.2020 se přestěhovala do Pardubic do bývalého servisního střediska firmy Marius Pedersen. Firma Scantech tedy nyní působí na adrese Doubravice 51, Pardubice, PSČ 533 33.

Druhou velkou změnou je uzavření pobočky v Nýřanech. Tuto pobočku jsme uzavřeli ke dni 31.1.2020. 

Třetí velkou změnou je plánované otevření pobočky v Praze na dálnici D1. Můžeme to chápat tak, že místo Nýřan budeme svoji činnost provozovat v Praze. Otevření této pobočky se blíží každým dnem. O otevření Vás budeme informovat.

 

Personální změny - ve firmě končí pan Roman Mušálek

Ke dni 31.3.2020 končí svůj pracovní poměr pan Roman Mušálek. Pracoval ve společnosti Scantech od samotného počátku firmy a dá se říci, že byl základním stavebním kamenem společnosti. Vykonal pro ní neocenitelnou práci. Po více jak 16 letech tedy naše firemní řady opouští. Musíme zde hodně a hodně panu Mušálkovi poděkovat za to, co pro firmu Scantech za ta léta vykonal a popřát mu hodně štěstí, úspěchů a zdraví v dalším životě. Romane, díky za vše. Luboš Chumlen, jednatel Scantech s.r.o.  

NABÍDKA - PRODEJ VOZIDLA FORD F MAX : 68.900,-EUR

Nabízíme k prodeji vozidlo - Tahač Ford F Max v plné výbavě s 3 letou zárukou,. Toto vozidlo máme k dispozici jako DEMO na zapůjčení. Prodej DEMO vozidla je za 68.900,-EUR bez DPH. 

NABÍDKA - PRODEJ VOZIDLA FORD 8X4 S NÁSTAVBOU S2 - 95.000,-EUR

Nabízíme k prodeji vozidlo dle přiložené specifikace. Toto vozidlo máme k dispozici jako DEMO na zapůjčení. Prodej DEMO vozidla je za 95.000,-EUR bez DPH. 

Nová společnost 4truck Service Bohemia s.r.o. - nový autorizovaný servis vozidel FORD TRUCKS v Praze

 

V současných dnech skončily všechny aktivity vedoucí ke vzniku nové společnosti, která bude zákazníkům nabízet servisní a obchodní činnost v oblasti nákladních vozidel. 


Společnost byla založena čtyřmi společníky. Společnost Scantech s.r.o. má v nové firmě podíl 51% a je tedy majoritním vlastníkem. Dalšími společníky jsou ing. Jan Petráň s 25% podílem, ing. Radek Bělohlávek s 20% podílem a ing. Luboš Chumlen (většinový podílník firmy Scantech) se 4% podílem. 


Nová společnost vznikla proto, že společnost SCANTECH navázala pevné vazby na importéra nákladních vozidel FORD TRUCKS v České republice a chce ve spolupráci s tímto importérem nabízet špičkové služby. Působiště nové firmy bude na dálnici D1 u sjezdu na Velké Popovice, kde v současné době staví společnost D1 servis s.r.o.  jeden z nejmodernějších servisů na nákladní vozidla v České republice. Činnost nové firmy by měla být zahájena od 1.1.2020. 


Nová společnost nese název 4truck service Bohemia s.r.o. Bude nabízet ve své podstatě stejné služby jako Scantech, tedy pozáruční servis všech značek nákladních vozidel a přípojné techniky. Ovšem větší měrou se nová společnost bude věnovat oblasti značkového servisu popř. prodeji vozidel FORD TRUCKS.


Společnost Scantech s.r.o. založil v roce 2004 Luboš Chumlen., který dříve od roku 1995 pracoval ve společnosti Scania Czech Republic s.r.o. jako obchodní zástupce. V podstatě stál u vstupu značky SCANIA na český trh a stál u počátečních aktivit této značky u nás v ČR.  Po několika letech se stal obchodním ředitelem společnosti Proscan Jičín. V roce 2004 po 9 letech práce pro značku Scania založil společnost SCANTECH s.r.o. V počátcích v této firmě pracovalo 5 lidí. Dnes má Scantech ve čtyřech pobočkách 30 zaměstnanců a má pevné místo na našem trhu.


Proč firma Scantech založila novou firmu s dalšími společníky?  Protože chce pro firmu FORD nabízet nejlepší služby a to lze pouze se schopnými lidmi. Proto se pan Chumlen spojil s panem Janem Petráněm a společně se vrhli do přípravy nové firmy. Pan Jan Petráň byl od roku 1994 obchodním ředitelem Scania Czech Republic a v roce 1995 přijímal do firmy Scania právě pana Chumlena. Společně pak pracovali 9 let na vzestupu značky Scania od nuly až k nejprodávanější značce na trhu. Pan Petráň po velmi úspěšné pracovní etapě ve Scania Czech Republic, kde působil 14 let, získal další zkušenosti na manažerských pozicicích v oblasti prodeje a servisu u dodavatelů návěsů Schmitz Cargobull, užitkových a nákladních vozidel Mercedes Benz, Renault Trucks a Iveco. Další rozšíření zvých zkušeností získal při svém pětiletem působení u největší české soukromé logistické a dopravní  společnosti HOPI, kde působil na pozici technického ředitele a pod jeho pravomoci spadaly investice a nákup mj. i nákladních vozidela návěsů a správa majetku. Nám se určitě budou hodit jeho názory a připomínky na servisování nákladních vozidel z pohledu našich zákazníků, které řešil. V posledním roce působil Jan Petráň na vedoucích pozicích ve firmě FRAIKIN Czech Republic, která nabízí krátkodobý a dlouhodobý pronájem užitkových a nákladních vozidel nad 3,5 tuny celkové hmotnosti, odkud si přinesl a doplnil poznatky s nákladovostí servisování  těchto vozidel. Co se bude při startu našeho nového servisu určitě hodit jsou zkušenosti Jana Petráně s výstavbou, vybavením a zahájením provozu servisu postavených investicí na zelené louce, které má ať již ze Scanie výstavbou a otevřením servisu v Modleticích u Říčan v roce 2004 nebo ze společnosti Renault Trucks s novým centrem v Česticích u Průhonic zprovozněným v roce 2011. Třetím členem týmu je pan Radek Bělohlávek, který pracoval v úspěšné firmě TC Transcentrum Mladá Boleslav na pozici šéfa servisu. Nyní jíž osmým rokem pracuje ve společnosti Scantech jako výkonný ředitel. Má bohaté zkušenosti s vedením servisního týmu a se zkušenostmi v oblasti poprodejních služeb. Nadále bude působit v obou firmách na stejné pozici.
 

Po letech práce v oblasti nákladních vozidel všichni tři stojí na startu vstupu jiné značky nákladních vozidel na český trh. Tentokrát to jsou vozidla značky FORD TRUCKS

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.