Upravit stránku

O společnosti

Společnost SCANtech, s.r.o. je firma specializující se na servis a prodej vozidel. Vznikla v roce 2004 jako malá společnost ve Východních Čechách a dala si do vínku předsevzetí nabízet dopravcům ekonomicky výhodný servis při dodržení vysoké kvality práce. Nabízí výhodnou alternativu servisu vozidel značek SCANIA, MERCEDES, VOLVO v Mnichově Hradišti, v Hradci Králové, v Nýřanech u Plzně a v Jihlavě, nejen pro malé firmy, ale dnes již pro velké společnosti.

Na konci roku 2008 jsme rozšířili naše služby a založili firmu TRUCKtech, s.r.o., která sídlí v Mnichově Hradišti a specializuje se na pneuservis, opravy čelních skel, mytí vozidel a čištění interiérů.
Nově také působí v Hradci Králové.

Nabízíme finančně dostupné služby při zachování té nejvyšší kvality prováděných prací. Vybavení servisu odpovídá vysokým standardům a najdete u nás vždy ochotný personál a mechaniky, kteří jsou pravidelně školeni.

Máme k dispozici originální diagnostiku SCANIA, MERCEDES a diagnostiku TEXA pro ostatní značky.
Provádíme také servis návěsové a přívěsové techniky. Diagnostiku vzduchových soustav a brzdových systémů, u přípojných vozidel provádíme originálním zařízením firmy WABCO a diagnostikou TEXA.

Přijďte si vyzkoušet flexibilitu naší společnosti, naše služby i odborné poradenství. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás.

S pozdravem,
Luboš Chumlen - jednatel společnosti