Upravit stránku

O společnosti

Společnost SCANtech, s.r.o. je neautorizovaný servis nákladních vozidel. Vznikla v roce 2004 jako malá společnost ve Východních Čechách a dala si do vínku předsevzetí nabízet dopravcům ekonomicky výhodný servis při dodržení vysoké kvality práce. Nabízí výhodnou alternativu servisu vozidel značek SCANIA, MERCEDES, VOLVO, MAN v Mnichově Hradišti a v Pardubicích. V loňském roce vznikla nová dceřinná společnost 4truck Service Bohemia s.r.o. s pobočkami v Praze na dálnici D1 a ve Velkém Meziříčí také na dálnici D1. Nabízíme služby nejen pro malé firmy, ale dnes již pro velké společnosti.

V červenci roku 2018 jsme podepsali servisní smlouvu se společností FTrucks a stali jsme se značkovým servisem nákladních vozidel FORD TRUCKS. Tato vozidla i prodáváme. Těšíme se na to, že se nákladní vozidla brzy etablují na našem trhu, neboť jsou to spolehlivá a úsporná vozidla.

Nabízíme tedy finančně dostupné služby při zachování té nejvyšší kvality prováděných prací. Vybavení servisu odpovídá vysokým standardům a najdete u nás vždy ochotný personál a mechaniky, kteří jsou pravidelně školeni.

Máme k dispozici originální diagnostiku SCANIA, originální diagnostiku FORD a MERCEDES a diagnostiku TEXA pro ostatní značky.
Provádíme také servis návěsové a přívěsové techniky. Diagnostiku vzduchových soustav a brzdových systémů, u přípojných vozidel provádíme originálním zařízením firmy WABCO a diagnostikou TEXA.

Přijďte si vyzkoušet flexibilitu naší společnosti, naše služby i odborné poradenství. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás.

S pozdravem,
ing. Luboš Chumlen - jednatel společnosti Scantech s.r.o. a 4truck Service Bohemia s.r.o.